Obsesyjne odchudzanie się a depresja

Półtora roku temu obsesyjnie się odchudzalam, stosowałam głodówki, wymiotowałam. Miałam objawy depresji- od wszystkich się odsunęłam, ciągle było mi smutno, miałam myśli samobójcze, samookaleczalam się. Po jakimś czasie było lepiej. Ale to ciągle wracało i tak w kółko. Teraz, gdy myślałam ze już jest dobrze, wszystko wróciło, depresyjne nastroje,ale doszły też jakieś głosy, namawiające mnie do samookaleczenia, samobójstwa.Boję się jeść i znowu powoli przestaje. Co się dzieje? Co powinnam robić?

Milena Lubowicz

Bezzwłocznie proszę udać się do psychiatry. Może to być początek poważnej choroby.
Pozdrawiam