Obwód głowy u czteromiesięcznej córki i wynik USG

Pomocy, corka 4 msc. I obwód głowy 42cm, wynik Usg : tkanka mozgowa bez widocznych zmian ogniskowych.Układ komorowy mózgu nieprzemieszczony,z niewielką asymetrią rogów przednich komór bocznych L>P.rogi przednie zaokrąglone szer. P-6,7mm, L-7,5mm. Wymiar międzykomorowy do wewnątrzczaszkowego 35x107mm. Sploty naczyniówkowe symetryczne o gładkich obrysach.Przestrzenie płynowe przymózgowe, szer. 4,6mm. Linia pośrodkowa, międzypółkulowa nieprzemieszczona. Mała podnosi ładnie główkę z pozycji brzuszk

Brak ważnych elementów wywiadu m.innymi obwód głowy urodzeniowy oraz dynamiki przyrostów.Jakie Państwo macie głowy .To rownież istotne.
Badanie usg w normie.

Pozdrawiam ciepło