Ocena ciąży 10 tygodni po stosunku

Byłam u ginekologa w 10 tygodni od stosunku. Powiedział, że na pewno nie jestem w ciąży. Określił stan macicy na drugą fazę cyklu. Od tego stosunku miałam 3 krwawienia, ale słabsze. Czy w 10 tygodni po stosunku lekarz mógł nie zauważyć ciąży? Dodam, że aparat ma bardzo nowoczesny.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym ewentualnym tygodniu ciąży lekarz z pewnością uwidoczniłby już ciążę. Możliwe iż zmiany w Pani organizmie wynikają z wahań hormonalnych.