Ocena zachowania u 14-latka

Witam serdecznie, Mam syna w wieku 14 lat i mam coraz większe problemy 2 lata temu zdiagnozowano padaczkę, i podejrzenie Zespołu Aspergera i na tym sie skonczyło. Bez diagnozy .. jest nastolatkiem bez kolegów, mądrym chłopcem ale zachwoującym sie czasami jak 5 letnie dziecko, robi miny, usmiecha sie w chwili kiedy nie powinien.. nie wiem gdzie mogę go zdiagnozować i jak mogę mu pomóc. Dodam ze miał kilka rozmów już z pedagogami, psychologami ale nie zauważyli nic niepokojacego

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Witam
Podejrzenie ZA ktoś jednak zasugerował, potem pedagog i psycholog i nic niepokojącego... a chłopiec jest już nastolatkiem. Ponieważ widzi Pani niepokjące zachowania to trzeba dokładnie wszystko sprawdzić. Ponownie zrobić badanie psychologiczne i neurologiczne i koniecznie zacząć systematyczną terapię bo tylko wtedy coś może ruszyć do przodu.
Pozdrawiam AG