Ocet jabłkowy jest zdrowy?

Witam, mam na imię Angelika i często odwiedzam tą stronę. Mam 19 lat i ważę 60 kg. Niby wszystko jest dobrze, schudłam 10 kg od wakacji, ale widzę, że moje uda i brzuch pozostawiają wiele do życzenia. Intensywnie ćwiczę, ale usłyszałam ostatnio, że pomóc może mi ocet jabłkowy, natomiast większość moich znajomych uważa, że to kompletna bzdura i tylko mi to zaszkodzi. Nie wiem czy pić, czy nie? Zwracam się o pomoc i oczekuję na odpowiedź od Państwa.

Witam,

Nie wierzyłabym, że stosowanie octu jabłkowego zastąpi dietę i ćwiczenia.
Możesz go stosować jako dodatek, formę urozmaicenia, np. do nadawania smaku sałatkom.

Pozdrawiam