Ocieranie przez bieliznę

Witam,
w sobotę ocieraliśmy się (udawaliśmy, że uprawiamy seks) dość intensywnie o swoje narządy z dziewczyną przez bieliznę (ja miałem dwie pary bokserek ona trzy majtek, wszystkie zwykle, bawełniane). U mnie nie doszło do wytrysku, jedynie preejeakulat, jednak ona mówiła, że miała wilgotne majtki, ponieważ miała swój pierwszy dzień płodny i wydostał jej się śluz.
Nie dotykaliśmy się w te okolice, nie było kontaktu innego niż przez bieliznę. Czy jest jakaś możliwość żeby ten płyn, przy mocnym ocieraniu, się przedostał przez taką ilość bielizny?
Moja dziewczyna ma bardzo nieregularne miesiączki, ponieważ ma bardzo intensywny tryb życia i reaguje na wszelkie zmiany. Proszę o szybką odpowiedź:) Michał

ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Witam,
w sobotę ocieraliśmy się (udawaliśmy, że uprawiamy seks) dość intensywnie o swoje narządy z dziewczyną przez bieliznę (ja miałem dwie pary bokserek ona trzy majtek, wszystkie zwykle, bawełniane). U mnie nie doszło do wytrysku, jedynie preejeakulat, jednak ona mówiła, że miała wilgotne majtki, ponieważ miała swój pierwszy dzień płodny i wydostał jej się śluz.
Nie dotykaliśmy się w te okolice, nie było kontaktu innego niż przez bieliznę. Czy jest jakaś możliwość żeby ten płyn, przy mocnym ocieraniu, się przedostał przez taką ilość bielizny?
Moja dziewczyna ma bardzo nieregularne miesiączki, ponieważ ma bardzo intensywny tryb życia i reaguje na wszelkie zmiany. Proszę o szybką odpowiedź:) Michał
Witam!

Jest wysoce nieprawdopodobne, by opisana przez Pana sytuacja mogła spowodować zajście w ciążę.

Polcem lekturze dwa artykuły: pierwszy raz oraz o antykoncepcji.