Ocieranie się narządami płciowymi przez bieliznę a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, mam do Państwa pytanie- otóż ocierałam się bez bielizny o narząd męski chłopaka, który był w bokserkach. Jeżeli sie nie myle, to byl to tylko trzon. I tu mam pytanie-czy jest mozliwość zajścia w ciążę w ten sposób? DO wytrysku wtedy nie doszło i mozliwe,ze jednak dotknełam tez jego czubka (ale przez bokserki). Prosze o odpowiedż, zebym raz na zawsze się nauczyłą :) Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Podczas tego typu czynności z penisa wydobywa się preejakulat. Może on zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia. Przez to istnieje ryzyko zajścia w ciążę. Nie jest ono jednak duże w tej sytuacji.