Ocieranie się narządami płciowymi w prezerwatywie a prawdopodobieństwo ciąży

Witam serdecznie z dziewczyna chcemy sprobowac czegos innego i dzis pocieralismy sie swoimi narzadami pluciowymi TYLKO w prezerwatywie ktora byla cala czy jest mozliwosc ciazy? Czy takie zabawy sa bezpieczne ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw o możliwości ciąży.