Ocieranie się przez ubranie a ryzyko ciąży

Dzień Dobry Chciałabym się upewnić czy jest możliwość ciąży gdy chłopak był w bieliznie, a ja byłam w majtkach i spodenkach pod spodem miałam jeszcze podpaskę i tak leżelismy tylko na sobie, lecz czułam jego penisa przy mojej pochwie?.Chłopak dotykał mnie tylko palcami ale przez spodenki, czasami pocieraliśmy sie o siebie narządami Cykle mam bardo nie regularne ostatni okres dostałam 17.10-22.10, a teraz dostałam 28.11. Czy jest możliwość Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. ''czasami pocieraliśmy sie o siebie narządami'' takie zachowanie może predysponować do ciąży o ile odbywało się to bez ubrania. Jeżeli całość zajścia odbyła się w ubraniu i z podpaską nie ma powodów do obaw.