Oczekiwanie na miesiączkę po odstawieniu plastrów antykoncepcyjnych

Witam! Mam 20 lat, uzywalam 2 miesiace plastrow antykoncepcyjnych Evra, ale musialam je odstawic z powodow zdrowotnych. Miesiaczki dostalam 18 sierpnia i kochalam sie z chlopakiem 24 i 28 sierpnia ale z zabezpieczeniem. Okresu powinnam dostac 14 wrzesnia a mam takie lekkie plamienie, czuje bol podbrzusza i mam twarde piersi. Prosze mi powiedziec czy to normalne czy moge byc w ciazy?
20 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli podczas stosunków nie doszło do ubocznych zdarzeń to prezerwatywa zwykle ( bo w 97%) chroni przed ciążą. Objawy jakie Pani zgłasza mogą być zwiastunami okresu. Proponuję wykonac test ciążowy jeżeli ma Pani obawy co do ciąży.