Oczyszczanie skóry, przewodu pokarmowego a problemy psychologiczne

Moze to glupie co napisze.Bardzo lubie wyciskac pryszcze,pozbywac sie wszystkiego co szkodliwe dla organizmu,czyli takze oczyszczanie w kazdy sposob.Wtedy czuje sie czysta,zdrowsza.Dotyczy to pryszczy,wyprozniania sie itp. Czy mam jakis problem natury psychicznej?Czy to normalne?

Dzień dobry,

Nikt nie odpowie Pani na pytanie, bez osobistej konsultacji.
Jeżeli Pani zachowanie niepokoi Panią czy uniemożliwia funkcjonowanie, zawsze może Pani skonsultować się z psychoterapeutą / psychologiem (np.: w PZP, prywatnie).

A jak się Pani z tym czuje? Czy te objawy są dla Pani w jakiś sposób uciążliwe?
Jeśli tak warto skonsultować to z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie!