Od jakiego wieku można podawać dziecku tran?

Witam. Od jakiego wieku można podawać dziecku tran. Jest w aptekach tran gdzie jest napisane że od pół roku, natomiast na portalu mamotoja jest informacja że od drugiego roku lub na pozwolonie lekarza. Jak to jest z tym tranem? Albo jak to jest z olejem lnianym?

Szanowny Panie, należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Serdecznie pozdrawiam