Od prawie 9 miesięcy odczuwam bóle po prawej i lewej stronie pod żebrami

Witam. Od prawie 9 miesięcy odczuwam bóle po prawej i lewej stronie pod żebrami, czasami wydaje mi się że jest to ucisk, który promieniuje do kręgosłupa, czasami tępy ból, który przechodzi w dół brzucha. Poza tym odczuwam bóle w okolicach pępka i skurcze brzucha. Często mam stan podgorączkowy (od 37 do 37,6), który zawsze spada na wieczór do prawidłowej temperatury ciała. Poza tym, przy ucisku w okolicach żeber odczuwam mdłości. Zrobiłam bardzo dużo badań: 2 razy USG, tomografię i rezonans jamy brzusznej, kolonoskopię. Oprócz małej torbieli na lewej nerce nic nie zostało wykryte. Zrobiła również gastroskopię i wyszło, że mam nadżerkowe zapalenie błony śluzowej żołądka i przepuklinę roztworu przełykowego przeponowy. Poza tym badania laboratoryjne, CRP i morgologia w normie, Amylza, Lipaza, Glukaza w normie, TSH w normie, wszystkie próby wątrobowe w normie, zrobiłam nawet marker CEA i CA 19-9. Badania nic nie wskazują, a ja już nie wiem co mam robić i gdzie się udać. Proszę o pomoc.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować wszystkie swoje wyniki oraz dolegliwości z internistą.