Odbijanie i nudności po operacji przepukliny przełyku

witam jestem po operacji przepukliny przełyku chciałam się dowiedzieć jak ta siatka wygląda i z czego jest zrobiona i czy odbijanie się i nudmości to czy to jeszcze normalne jestem ponad tydzień po operaci dziękuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem jaki typ siatki został zastosowany u Pani. Zwykle są one wykonane z materiałów obojętnych dla organizmu. Wymioty i mdłości są narmalne dla okresu pooperacyjnego.