Odchudzanie dla 15-latki

Mam 15 lat i ważę 64 kg, przy wzroście około 160 cm. Wcześniej nie stosowałam żadnych diet ani nic w tym rodzaju. Mam schudnąć i ile mam schudnąć? Z góry dziękuję za pomoc.:]
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Na podobne pytanie odpowiedziałam pod adresem:
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/jak-moge-schudnac-mam-14-lat-161-cm-wzr...

Pozdrawiam
P.S
Pamiętaj, iż diety nie są polecane osobom w Twoim wieku.
Najistotniejsze jest wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych, które zapobiegną dalszemu przybieraniu na wadze.
Pamiętaj także, że się rozwijasz, rośniesz, przez co zmienia się proporcja masy ciała do wzrostu.