Odchudzanie na brzuch i uda

Mam 13 lat. Ważę 56kg i mam 160 cm wzrostu. Chciałabym schudnąć ok.10kg. Mam strasznie duży brzuch uda łydki biodra oraz pośladki. Co mam zrobić by schudnąć? Wiem, że w moim wieku nie jest to odpowiednie. Wcześniej nie stosowałam żadnych diet. Codziennie jem ok.3 posiłków. Rano o 6 śniadania potem obiad o 14 i kolacje o 19.W międzyczasie zawsze coś podjadam najczęściej są to słodycze. Proszę o dietę oraz zestaw ćwiczeń które pomogą osiągnąć mi swój cel.
13 LAT ponad rok temu

Witam,

Rzeczywiście nie poleca się odchudzania w tak młodym wieku, bez wyraźnych przyczyn.
Poza tym Twoja masa ciała mieści się w normie, odchudzanie więc nie jest Ci potrzebne.
Polecałabym Ci spożywanie 5 posiłków zamiast 3.
Zapoznaj się także z Piramidą Zdrowego Żywienia: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Przykładowe ćwiczenia dostępne są na: www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam