Odchudzanie po ciąży a pasy wyszczuplające

jak można schudnąć po ciąży z brzucha, jak gotować i co ćwiczyć??? i czy pasy wyszczuplające pomagają??

Witam. Regularne posiłki co 3-4 godziny, ograniczyć węglowodany na rzecz białek i koniecznie dodać ruch. Pas odpuścić. Musi Pni połączyć ćwiczenia wzmacniające z aerobowymi, najlepiej wybrać się do fitness klubu i zapoznać z ofertą zajęć, napewno Pani coś dla siebie znajdzie. Powodzenia

Dr Agata Cezari Dietetyk, Wrocław

a hormony? nie wiadomo, czy Pani karmi czy nie, jaki jest czas od porodu, nic...po ciąży to głównie walka z hormonami i myślę że żadne psiejsko-czarodziejsko w postaci pasów wytrząsających nic tu nie da ;) za łatwo by było ;) Wypada także tarczycę sprawdzić, baaardzo często mamy tzw. poporodowe zapalenie tarczycy którego nikt nie łapie w wynikach, a które zmienia nas kobiety w takie niestabilnie emocjonalnie, znerwicowane mamy ;)
zachęcam do diagnostyki i nauki żywienia od nowa, to są recepty na długoterminowe efekty specjalne ;)