Odczuwanie bólu i dyskomfortu pod żuchwą

Od dłuższego czasu odczuwam dyskomfort pod lewą żuchwą(kiedys bolało to miejsce,i były dość powiększone węzły,crp i ob było ok), i w dół szyi,ból lewej żuchwy,szczęki,policzka,jakby zęby(są ok),promieniuje aż za ucho i do skroni, usg szyi:węzły podzuchwowe 11 i 12 mm,reszta ok. crp2,3, ob5. mam skierow na rtg tej żuchwy,ale to pewnie za mało.jakie badania zrobić i co można podejrzewać, boję się bardzo,mam tez wizytę u laryngol,ogólnie czuje sie dobrze, mam 40lat.

Wydaje się,że zaproponowane badania diagnostyczne powinny wystarczyć do postawienia diagnozy. W razie potrzeby lekarz zaproponuje z pewnością dalsze uściślające podejrzenia.Pozdrawiam