Odczuwanie bólu podbrzusza przy oddawaniu moczu

Gdy wczoraj obudziłam się rano ,odrazu poczułam ból brzucha spowodowany tym , że chciało mi się siku.Gdy kończyłam oddawanie moczu poczuła ból tam na dole i przez cały dzień i również dzisiejszy gdy tylko oddaje mocz przy końcu oddawania mnie boli ,co to może być? dodam że zauważyłam śluz z malutkimi czerwonymi drobinkami(krew) oraz mój mocz nieprzyjemnie pachnie,proszę o pomoc:< dbam o higienę intymną,dlatego mnie to zaskoczyło

Lek. Artur Jeliński Urolog

Zapenema mani infekcje pecherza moczowego w a[ptec mozna kupi urofuraginum 3x2 tab jest bez recepty postale warosciowe leki as na recepte