Odczuwanie bólu w boku przy RZS

Witam.Mam 44 lata,od 39 lat choruję na RZS i jestem pod kontrolą lekarza reumatologa.Biorę leki; Anapran 550 mg.,Metypret i Methotrexat(raz w tygodniu).Od paru dni odczuwam ból w prawym boku,ból jest taki jak by ktoś mnie poobijał.Boli mnie przy najmniejszym ruchu.Parę lat temu miałam półpasiec,czy to możliwe żebym miała ponownie?Na razie nie zauważyłam żadnych zmian na skórze.Z góry dziękuję za odpowiedż. Małgorzata.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo nawrotu choroby. Niemniej jednak nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.