Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Odczuwanie bólu w klatce piersiowej a podejrzenie nerwicy

Od tygodnia odczuwam ból w klatce piersiowej - nie mija, nie narasta, nie zmienia się (ew. nasila podczas leżenia). Nie związany z kołataniem serca, zmienionym oddechem. Czytałam o nerwicy, ale nie czuję się zestresowana i nic mnie nie stresuje. Morfologia, ekg, potas, żelazo, wszystko jest w porządku, ale klatka boli, naciska (na środku) bardzo i niezmiennie. Co to może być? Czytałam o toczniu (miałam małe czerwone zmiany), zapaleniach opłucnej, osierdzia, łuków międzyżebrowych.. Pomocy!
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Leczenie migotania przedsionków

Migotanie przedsionków to zaburzenie pracy serca. To często występują choroba układu krążenia. O leczeniu migotania przedsionków opowiada ekspert - dr Piotr Gryglas, kardiolog.

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza POZ. Jeżeli on wykluczy somatyczne przyczyny Pani stanu - wtedy proszę udać się do lekarza psychiatry na konsultacje (np.: PZP, Poradni Leczenia Nerwic).

0

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty oraz dobrego lekarza.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy