Odczuwanie nienawiści do własnej osoby

Witam, zapisałam się na psychoterapię, ponieważ odczuwam nienawiść do samej siebie, lęk, nerwy, histerie, załamanie, wstyd, zależność, depresje, mam myśli samobójcze, całkowite kalectwo emocjonalne, huśtawkę nastrojów. Zachowuję się jak emocjonalne dziecko mimo że mam 19 lat. Na terapii jednak prezentuje podobne postawy. Wstydzę się przyznać do moich objawów, a gdy to robię, mam ochotę ją 'zabić", bo jest ode mnie lepsza, bo jest zdrowa, może mnie wyśmiać, ja jestem bezbronna. To normalne?

Dzień dobry,

Może warto nie oceniać tego w kategoriach "normalne - nienormalne", a porozmawiać o tym otwarcie ze swoim terapeutą ?