Odczuwanie objawów ciążowych 5 dni po stosunku

Szanowni Państwo, mam takie pytanie: czy jest możliwe by Kobieta odczuwała objawy ciążowe kilka dni po stosunku, dokładnie 5 dni po stosunku t.j. bol w piersiach, przemeczenie, sennosc, apatia? a po dwóch tygodniach od stosunku gdy powinna dostać miesiączke - nie ma jej i tak przez kolejny tydzien? czy mogą tak wczesnie byc widoczne objawy ciazowe, czy wiekszą szansą jest że zaszła w ciąże wczesniej, potraficie mi to wyjaśnić? bardzo proszę o pomoc
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Mało prawdopodobne jest, aby odczuwać pierwsze objawy ciąży tak wcześnie. Dolegliwości o których Pani pisze nie są charakterystyczne dla ciąży i mogą wiązać się np. z przemęczeniem lub zbliżającą się menstruacją. Jeżeli menstruacja się spóźnia radziłbym wykonanie testu ciążowego.