Odczuwanie uczucia strachu

Mam strach kiedy jestem zmeczony.. dysze ciezko, serce bardzo szybko bije sie. Jeszcze wynika ten strach kiedy pije alkohol. Nawet niewiela ilosc tego moze spowodowac wielki strach. Nie wiem co jest ze mna. Mam taki problem juz od pol roku. Teraz mam 27 lat. Bardzo prosze o pomocy.

Witam,
Najpierw proszę odwiedzić lekarza i zrobić zlecone przez niego badania. Jeżeli lekarz stwierdzi, że jest Pan zdrowy wówczas warto rozważyć wizytę u psychoterapeuty, ponieważ możliwe jest, że Pana problem to napady paniki, które można skutecznie leczyć za pomocą psychoterapii. Zwłaszcza poznawczo-behawioralnej.
Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska

Witam doradzam by zgłosił się Pan na spotkanie z lekarzem psychiatrą, który przeprowadzi wizytę diagnostyczną i doradzi dalsze postępowanie w Pana przypadku. Pozdrawiam serdecznie.

Witam. Rzecz jest bardzo prosta. Alkohol panu szkodzi i nie należy go dalej pić. Objawy znikną. Specjalistyczną pomoc i wsparcie w trwaniu abstynencji znajdzie pan w Poradniach Leczenia Uzależnień (za darmo na NFZ). Powodzenia