Oddawanie kału z dużą ilością krwi

witam dziś rano oddałem kał z duża ilością krwią jestem mężczyzną mam 25 lat 105 kg wagi i 190 cm takie przypadki się już zdarzały ale rzadko więc to zlekceważyłem ale dziś rano się przeraziłem

Milena Lubowicz

Najczęstszą przyczyną tego typu dolegliwości są żylaki odbytu, ale również choroby zapalne jelit czy uchyłkowatość jelita. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, który ukierunkuje dalsze postępowanie, zaleci leki lub ewentualnie konsultacje specjalistyczną.
Pozdrawiam