Odklejanie się łożyska w 4 miesiącu ciąży

jestem w 4 miesiącu ciąży i trochę odkleja się łożysko lekarz mówi mi żebym się nie martwiła ale jak przeczytałam że może być niedotlenione czy mam się martwić
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie warto martwić się na zapas. Musi Pani jednak być pod stałą kontrolą lekarza, częściej niż ma to miejsce w normalnej niezagrożonej ciąży.

Co to znaczy " trochę odkleja się łożysko"?
Na podstawie jakich badań stwierdzono patologię.?
W którym dokładnie jest Pani tygodniu ciąży?
Posiadając te dane można udzielić poprawnej odpowiedzi.
Odklejanie łożyska jest niebezpieczne dla płodu i kobiety ciężarnej