Odmiedniczkowe zapalenie lewej nerki u 27-latki

Witam bylam w szpitalu i lekarz stwierdził odmiedniczkowe zapalenie lewej nerki.Dodam ze robilsm usg tydzien wstecz i wyszly zlogi do 2mm.Mialam bole kolkowe tej nerki zawsze z rana.Dodam ze w szpitalu wykryli białko w moczu. Urolog zapisal cipronex 500. Juz po pierwszej dawce przestala mnie bolec ta lewa nerka i mniej piecze ale nasilil się częstomocz.Obecnie jestem po 4 tabletce boli nie ma ani temperatury tylko ten częstomocz. Czy są powody do niepokoju?

Aleksander Ropielewski

Cipronex może powodować zaburzenia czynności nerek, które mogą objawiać się częstomoczem. Zachęcam do kontaktu z lekarzem, który oceni czy jest to spowodowane przyjmowaniem leku, czy jest to objaw o innej przyczynie (np. grzybicze nadkażenie cewki moczowej). Proszę pamiętać o stosowaniu probiotyków.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na tą chwilę nie ma. Jeżeli jednak częstomocz będzie się utrzymywać warto zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania.