Odnowienie się torbieli jajnika a powiększony brzuch
Witam.Miesiac po operacji wyluszczenie obustronnych torbieli jajnika odnowila mi sie torbiel na lewym jajniku. Mialqm kontrolne usg i bylo okey,a 9dni po na usg wukryto torbiel 4.70cm. Minelo ponad 2 tyg on usg,zauwazylam,ze znacznie mam powiekszony brzuch,czy mozliwe,z torbiel mi urosla. ? W 9 dni urosla prawie 5cm. To szybko,dlatego boje sie ze ten powiekszony brzuch to wina torbieli. Mozliwe ze urosla. ? Przyjmuje Microgynon 21.

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Bez badania USG nie mogę powiedzieć, czy powiększenie się owbodu brzucha jest spowodowane torbielą. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam