Odporność na leczenie nerwicy lękowej wegetatywnej

Dzień dobry, "leczyłam" się kilka lat na nerwicę lękową wegetatywną - tzn brałam leki, z różnych grup chemicznych - ŻADEN na mnie nie zadziałał uspokajająco, przeciwlękowo. Dlaczego mój organizm jest odporny na leczenie?

Szanowna Pani, odpowiedź jest prosta. Leki nie leczą choroby, a jedynie zaleczają objawy. Najskuteczniejsząmetodą leczenia zaburzeń lękowych jest psychoterapia, która dotyka przyczyny Pani ciepienia. Zachęcam Panią do zapoznania się z modelem psychoterapii Metasystemowej. Więcejinformacji i adresy gabinetów znajdzie Pani na stronie: www.pocieszka.pl

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej