Odpowiednia dieta dla 20-latki

witam mam 20 lat waże 68 kg przy wzroście 162cm , chciałabym schudnąć 10 kg . jaka by była odpowiednia liczba kalorii dla mnie przy sredniej aktywnosci fizycznej tzn ćwiczenia 4 razy w tyg w domu przez 40min i do tego raz w tyg spacer 10km w średnim tempie , o jaka liczba posiłków ?

Na podstawie samych parametrów wagi i wzrostu bardzo ciężko jest określić typ budowy Pani ciała. Najlepiej by było gdyby skonsultowała Pani swój przypadek z dietetykiem, który przeprowadzi analizę składu ciała oraz analizę dotychczasowego sposobu żywienia i na tej podstawie określi konkretną kaloryczność i rozkład posiłków. Jeśli byłaby Pani zainteresowana tego typu analizą, zapraszam do kontaktu - www.zaletydiety.pl :)