Odpowiednia terapia śródmiąższowego zapalenia płuc u 4-latka

mój syn ma 4 lata i ma zapalenie płuc śród mięszowe oraz plamy na płucach oraz smugi jak powinnam go leczyć

Milena Lubowicz

Bezwzględnie konieczna jest opieka lekarska, na pewno antybiotyk i być może leki podawane w inhalatorze. Podaje Pani bardzo mało informacji odnośnie tego, jak dziecko się czuje, jak oddycha. Być może konieczna będzie hospitalizacja.
Pozdrawiam