Odpowiednie preparaty dla osoby z nerwicą lękową

witam!! Od 2 lat lecze sie na nerwice lękową i wzielam juz bardzo duzo lekow i nadal mam lęki i nerwice. Dla czego nie mozna dobrac leku dla mnie? Uwazam ze juz wieksza czesc lekow z apteki przetestowalam. Co mam robic bo juz mam dosc, czy jest szansa ze moge z tego wyjsc/?

Witam,
w sprawie leków proszę się konsultować ze swoim lekarzem prowadzącym. Jednak w przypadku zaburzeń lękowych niezwykle ważna jest psychoterapia, pomaga poradzić sobie z lękami bardziej skutecznie i trwale. Leki w zaburzeniach lękowych stosowane są bardziej doraźnie, na wyciszenie lęków, czasami zdarza się także, ze nie jest łatwo takie leki dobrać, tutaj skutecznym krokiem mogłoby być dodatkowo do farmakoterapii, podjecie psychoterapii, która daje też trwalsze efekty. Także wyjść z zaburzeń lękowych jak najbardziej można, zalecałabym rozważenie podjęcia psychoterapii. Pozdrawiam.