Odpowiednie tabletki antykoncepcyjne dla 44-latki

witam bardzo prosze o pomoc w doborze tab anty dla 44 latki, nie pale, waze 64 kg, mam dwoje dzieci, nie mam problemow zdrowotnych,czsami puchna mi nogi w kostkach, bralam do tej pory Mercilon ale ponoc nie sa juz dla mnie BOJE SIE PRZYTYC Pozdrawiam Serdecznie

Witam.
Pomoc w dobraniu pigułek może zaoferować wyłącznie lekarz, który zleci wykonanie stosownych badań. Tylko na podstawie otrzymanych wyników oraz wywiadu można określić jaki typ tabletek będzie dla Pani najkorzystniejszy.
Pozdrawiam.