Odpowiednie wymiary?

Za miesiąc skończę 15 lat. Wzrost 171 cm, waga 60 kg, biodra 86 cm, talia 66,cm, biust 90,cm, w udzie mam 54 cm ;/ Czy jak na swój wiek mam odpowiednie wymiary? Dodam, że nie jem zbyt dużo i postanowiłam ograniczyć słodycze ;P
ponad rok temu

Witam!

Twoje BMI wynosi 20,54. Masz idealną masę ciała (odpowiada to 50 centylowi). Nie musisz się odchudzać.

Każdego charakteryzuje odmienny typ budowy. Nie ma norm, do których można by odnieść: obwód talii, bioder czy biustu.

Pozdrawiam