Odprysk po miesiącu od wstawienia korony

Czy normalne jest, ze w miesiac po wstawieniu korony pojawil sie odprysk? jest on ulokowany na srodku zeba, wyglada to jakby metalowa podstawa byla zbyt dluga i przebila porcelane?

Czasami takie rzeczy mogą się zdarzać. Dużym problemem jest jeśli porcelana odpryśnie w miejscu widocznym. Proszę podejść do stomatologa, który wykonywał pracę żeby wypolerował miejsce odpryśnięcia porcelany. Należy poobserwować most jeszcze przez kilka tygodni. Jeśli nic się nie będzie już działo z nim złego a odpryśnięcie nie będzie Pani przeszkadzać można z takim mostem normalnie funkcjonować.

Dzień dobry!
Miesiąc to zdecydowanie za krótki okres na zużycie i pojawienie się odprysków. Przyczyn może być wiele. Proszę udać się do lekarza, który wykonał pracę w celu wyjaśnienia przyczyny i ewentualnego usunięcia problemu. Obowiązuje roczna gwarancja (rękojmia) na wykonana usługę oraz 2-letnia na materiały laboratoryjne.
Z życzeniami zdrowia K.Sławecki!