Odrywający kaszel, katar, ból gardła u dziecka

Witam, Moje dziecko od około miesiąca robi siusiu do nocnika. Z dnia na dzień przestało wołać siusiu i zaczęło sikać w majtki. Wcześniej było przeziębione. Odrwający kaszel, katar, ból gardła. Lekarz stwierdził zakażenie wirusowe i przepisał syrop na kaszel Mollipect. Czy działaniem niepożądanym tego syropu mogą być trudności w oddawaniu moczu, brak "czucia że zbliża się siusiu"? Dziecko jak zaczęło sikać w majtki często mówiło że boli brzuszek. Dziewczynka ma 20 miesięcy. Dziękuję...Renata.

Milena Lubowicz

Myślę, że przyczyną może nie być syrop, a sama infekcja. Proszę spokojnie poczekać aż dziecko całkiem dojdzie do siebie.
Pozdrawiam