Odrzucenie przez dziewczynę

Powiedziałem pewnej osobie, że mi na niej zależy, zostałem odrzucony, nie wiem co robić. Brakuje mi strasznie drugiej połówki. Mam 20 lat, wiem, jestem młody, ale myślę, że brakuje mi czasu i już zawsze będę sam, nie chcę być samotny, nie wiem, co robić. Proszę o pomoc.

Witaj!

Czasami odrzucenie warto jest potraktować jako pozytywną naukę. Aby znaleźć tę jedyną, prawdopodobnie przeżyjesz jeszcze wiele odrzuceń. Na tym między innymi polega nauka specyfiki relacji damsko-męskich. Z każdej porażki należy wynieść naukę i próbować dalej, będąc bogatszym o doświadczenie. Gdybyś zawsze dostawał to, czego chcesz, prawdopodobnie nie zauważyłbyś lub nie docenił prawdziwego skarbu. Masz 20 lat, co oznacza, że dopiero zaczynasz prawdziwą przygodę w relacjach z kobietami. Dlatego postaraj się z otwartością patrzeć w przyszłość, zamiast rozpamiętywać przeszłość. Na przeszłość jeszcze przyjdzie czas.

Pozdrawiam Cię ciepło!