Odstawienie hormonów a różne wyniki testów ciążowych

Witam, 2.11 odstawiłam tabletki, 3.11 dostalam okres z odstawienia, ktory trwal do 6.11. Od tamtej pory juz nie biorę tabletek i prawie codziennie kochamy sie z partnerem z zakonczeniem w srodku. Pare dni temu robilam tes ciazowy wieczorem, wynikiem byla jedna gruba kreska, druga ciensza, rano powtorzylam i wyszla jedna... Czy jest mozliwosc zajscia w ciaze po tak krotkim czasie od odstawienia hormonow?

Milena Lubowicz

Myślę, że należy test ciążowy powtórzyć, a najlepiej wykonać poziom BhCG z krwi.
Pozdrawiam