Odstawienie leków Setaloft i Trittico a oddanie krwi i zostanie dawcą szpiku kostnego

Witam, obecnie schodze z dawek Setaloftu (z 200 na 25mg) i Trittico (z 150 na 100mg). Po jakim czasie od zakonczenia leczenia bede mogla oddac krew i zostac dawca szpiku kostnego? Leki przyjmuje jakies 2lata.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby odczekać przynajmniej 1-2 miesiące.