Odstawienie marihuany a choroby psychiczne

Witam! Paliłem marihuane przez rok ,częściej w ostatnie wakacje. postanowiłem odstawić na początku października czyli niecałe 3 miesiące temu w tym czasie na początku było ciężko z pamięcią nastrojem i motywacjądo czegokolwiek co jakiś c zas pojawiają się też lęki przed tym że marihuana wywoła u mnie chorobe psychiczną(hipohondryczne myśli) minęło niecałę 3 miesiące lecz mój mózg nie wrócił do normalnego myślenia czy to kiedyś przejdzie po jakim czasie ?chciałby wiedziec aby się uspokoić

Dzień dobry,

Najlepiej jak uda się Pan do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym (po zbadaniu Pana) będzie w stanie udzielić informacji.