Odstawienie Microgynon a możliwość ciąży

Witam. Dziś 3 krwawienie od calkowitego odst Microgynonu(bralam 3 msc) 1 okr. 32 dc (luteina 50 od 28 dc) 2 okr. 25dc(lut.od 19dc) teraz 3 okr (30 dc (lut 50 od 20 do 28 dc). teraz jest pierwszy dzień okresu. byłam z partnerem blisko. cieralismy sie o siebie, dotykalismy, on mial wytrysk, ja byłam podniecona. Wszystklo odbywało się w ubraniach. on dotykał członka ale zaraz umyl rece w mydle. dodam,ze jak sie ocieraliśmy to przed wytryskiem. jak duze ryzyko ciąż? 1 dzień krwawienmia (wyw.lut50

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest znikoma, jednak nie można jej wykluczyć.