Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Odstawienie Microgynonu a luteina

Witam moj problem polega na tym, że przez 3 miesiace bralam MIcrogynon 21. 29 dnia od odstawienia wzielam luteine. brałam ją 3 razy dziennie. zazywalam ja do 32 dnia,ponieważ z rana pojawilo sie krwawienie. na podpasce jest krew. czyli to krwawienie, a nie plamienie. jak podcieram papierem to krew ze sluzem. czy to normalne? czy jakbym byla w ciazy to by sie pojaiwlo to krwawienie? Od zbliżenie minęło 13 dni.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje są wynikiem wystąpienia menstruacji wywołanej Luteiną. Nie mogę zaprzeczyć iż istnieje możliwość wystąpienia krwawienia menstruacyjnego w początkowych okresie ciąży.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy