Odstawienie tabletek a częste stany zapalne cewki

witam, mam 24 lata, mam pco, obecnie za pozwoleniem lekarza odstawiłam leki antykoncepcyjne, nie mam miesiaczki 4 miesiac, strasznie boli mnie brzuch co jakis czas, mam czeste stany zapalne cewki i grzybice pochwy, obecnie odczuwam pieczenie, przeleczyłam sie urofuraginą jak to nie pomogło to multi-gyn floraplus, w chwili obecnej jestem za granica i zmuszona jestem sama sie podleczyc, w mniejszym stopniu ale ciagle odczuwam pieczenie, dyskomfort, co mam zrobic ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście objawy jakie Pani podaje obecnie wskazują na ponowną infekcję. Proponuje jednak wybrać się do lekarza w celu zastosowania odpowiedniego leczenia.