Odstawienie tabletek a możliwość ciąży

Witam, mam jedno pytanie :) w wyniku hashimoto tydzien temu odstawiłam antykoncepcje hormonalna, moje pytanie brzmi. czy mogloby dojsc do zaplodnienia w wyniku penetracji członkiem w okolicach intymnych bez doglebnego włożenia po wytrysku? czy to jednak prawda ze hormony blokujace owulacje nie ot tak spadna by moglo dojsc do tego zaplodnienia? pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę po odstawieniu tabletek jest dość duża. W tej sytuacji oczywiście nie jest ona taka sama jak gdyby doszło do pełnego stosunku, jednak nie można jej wykluczyć.