Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a opóźniony okres

Witam. Jakos ok 5 września ostawiłam tabletki Marvelon , ok 7 dostalam okres i do dzis cisza. w miedzy czasie odbyl się stosunek raczej do nieczego nie doszło, czy to normalne ze tak długo nie ma okresu. z moich wyliczen wyszlo ze powinnam dostac 5 dni temu
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brak menstruacji może być wynikiem nieuregulowanej jeszcze po odstawieniu tabletek gospodarki hormonalnej lub konsekwencją ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy.