Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a szanse na dziecko

witam mam pytanie kilka tygodni temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne tydzien temu skonczyl mi sie okres ten prawidlowy i kochałam sie z narzeczonym bez zabezpieczenia chcemy miec dziecko czy jest to możliwe w tak krutkim czasie

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Powrót do regularnych cyklów jest różny i zależy od danej kobiety. Szansa na ciążę jak najbardziej istnieje.