Odstawienie tabletek Cilest a badania hormonalne

Witam. Mam 44 lata, długi czas brałam tabletki anty. cilest. Ostatnia miesiączka w sierpniu 2013r. Tabletki odstawione we wrześniu, brak miesiączki.Ginekolog skierował mnie na badania w październiku. Progesteron(N55)-0,3, Prolaktyna(N59) -20,1, LH(L67)-70,7, FSH(L65)-134,1, Estradiol(K99)-14,1, TSH(III generacja)-1,900. Proszę o poradę, czy jest jeszcze jakakolwiek szansa na zajście w ciążę. Co można zrobić, gdzie się udać na ewentualne leczenie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Konieczna jest wizyta u ginekologa endokrynologa. Niemniej jednak bez wystąpienia miesiączki a dokładniej mówić owulacji nie ma szans na ciąże.