Odstępy pomiędzy stosunkami seksualnymi

Witam. Od jakiegoś czasu mam obawy o swoje możliwości seksualne. Mam 21 lat, zdrowo się odżywiam, nie mam problemów zdrowotnych, nie piję alkoholu ani nie korzystam z używek. Jestem w stanie wytrzymać od 5 do 10 minut penetracji partnerki po czym muszę regenerować się kilka godzin przed następnym stosunkiem. Wzwód raz jest pełny raz niepełny. Myślę ze w tym wieku powinienem móc częściej uprawiać seks. Partnerka dalej ma ochotę a mi potrzeba kilku godzin miedzy stosunkami. Proszę o poradę.

Dzień dobry!

Tak zwany okres refrakcji jest indywidualny i nie ma niczego niepokojącego w tym, że wynosi on np. kilka godzin.

Jeśli jednak chce się Pan upewnić co do swojego zdrowia w tym zakresie, może Pan skonsultować się z lekarzem seksuologiem w celu wykonania badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!