Odwapnienie zębów u 2,5-latki

Witam serdecznie, mamy problem z górnymi mleczakami u 2,5latki. Byliśmy u dentysty stwierdził odwapnienie. Czy na pewno? zapodaj.net/3601503097a9e.jpg.html zapodaj.net/e1fe257d09ca4.jpg.html serdecznie dziekuje

Ząb 52(prawa dwójka) - do leczenia próchnica), ząb 61 do leczenia(lewa jedynka), 62. (lewa dwójka)- do leczenia.
Ząb 53 (prawa trójka) prawdopodobnie też do leczenia