Odwapnione szkliwo a wybielanie zębów

Witam Byłem u stomatologa i mam odwapnione szkliwo i nic nie mówił o ich leczeniu a chciałbym wybielić sobie zęby i nie wiem czy mogę mam preparat Magic Smile Pen.Za odpowiedź z góry dziękuję. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Odradzam wszelkie domowe sposoby wybielania. Ich skuteczność jest dyskusyjna, mogą natomiast spowodować uszkodzenia dziąseł. Odwapnione szkliwo wymaga konsultacji przed wybielaniem i dokładnej oceny.

Powinien udać się Pan do swojego stomatologa aby ocenił czy odwapnione szkliwo występujące u Pana nie jest przeciwskazaniem do wybielania.
Nie polecam samodzielnego wybielania bez kontroli lekarza.